Premiera w Kanadzie: Zobacz Anioła

„Zobacz Anioła” – to piękny film dokumentalny, który pobudza do refleksji nad rzeczywistością świata Aniołów Bożych. Ten wspaniały dokument zabiera nas po największych sanktuariach Świętego Michała Archanioła. Misję Świętego Michała przybliżą nam wspaniali goście: Abp. Henryk Hoser, Ks. Marcello Stanzione, Ks. Henri Gesmier, Ks. Dariusz Wilk oraz osoby które doświadczyły obecności Świętego Michała na Ziemi.

Pisarze, wierni i duchowni kościoła Katolickiego, w miejscach objawień i kultu Świętego Michała Archanioła, odkrywają tajemnicę pierwszego pośród Aniołów Światłości.  Świadectwo wiary, historia Kościoła, architektura i sztuka w kulturze chrześcijańskiej przybliża widzom niezwykłą postać Archanioła Michała. To idealny czas na refleksję nad samym sobą w tych ciężkich czasach.

Premiera w Kanadzie, 21 października w piątek o godz. 19:00 w Centrum Jana Pawła II oraz w niedzielę, 23 października, godz. 16:00 w parafii św. Kazimierza w Toronto. Bilety w cenie $10 w Parafii św. Kazimierza i Centrum Jana Pawła II. Informacje: Parafia św. Kazimierza, tel. 416-532-2822.