Intencje Mszalne

5. Niedziela Wielkiego Postu, 7 kwietnia

7:30          Godzinki o Męce Pana Jezusa

8:00        W intencji czlonkiń Towarzystwa Różańca Św.

9:30        Za śp. męża Stanisława Wódz i syna Franka oraz zmarłych z rodzin Tworek i Wódz – żona i mama z rodziną

11:00      1. Za parafian

  1. Dziękcz. z prośbą o Boże błog. dla Marii i Władysława Maziarz z okazji 50. rocz. ślubu – M. M. Bembenek

13:00      Za śp. Leokadię i Mieczysława Lipiec – rodzina

18:00        Gorzkie Żale

19:00      Za śp. Annę i Michała Kozibroda – syn

PONIEDZIAŁEK, 8 kwietnia

8:00        Za śp. Andrzeja, Michała, Wawrzyńca, Irenę, Annę, Grzegorza Jusyk, Marię, Annę i Juryja Janusz – Teodozja

10:30      1. Za śp. Mariana Marczaka 2. Wolna intencja

18:30        Droga Krzyżowa po polsku

19:00      1. Za śp. siostry z obu stron: Józefę Wandę, Zofię i Marię – siostra Regina i brat Czesław Kis

  1. Za śp. Jana Musiał – rodzina Kawa

WTOREK, 9 kwietnia

8:00        Za śp. Anielę i Leopolda Podczerwińskich – córka z rodziną

10:30      O zdrowie i Boże błog. dla Heleny z dziećmi – Tekla

19:00      1. Za śp. Antoniego i Zofię Rycąbel – dzieci

  1. Za śp. Wandę i Wacława Trejgo – dzieci

ŚRODA, 10 kwietnia

8:00        1. Za śp. Stanisława Mulicę (13. rocznica) – córka z rodziną

  1. Za śp. Walerię i Piotra Galus – syn

10:00        Droga krzyżowa dla chorych

10:30      1. Wolna intencja

18:30        Droga Krzyżowa dla dzieci

19:00      1. Za śp. Dominika Brzyżka, Karola Myśliwca, Eugeniusza Iglara i dziadków

  1. Za śp. Pawła Kowalewicz – rodzina Terka
  2. O zdrowie i Boże błog. dla Kazimierza Idzik

CZWARTEK, 11 kwietnia

8:00        1. Za śp. Krystynę i Edwarda Krukowskich – wnuczka Edyta

  1. Za śp. Edwarda Grzesiowskiego (rocz) – brat z rodziną
  2. Wolna intencja

19:00      1. Za śp. rodziców Gertrudę i Alfonsa Liuke, dziadków i zmarłych z rodziny – córka z rodziną

  1. Za śp. Janinę Kasprzak – siostra Cecylia Pelic z rodziną
  2. Za śp. Janinę Grabowską – syn Robert z żoną Lucyną

PIĄTEK, 12 kwietnia

8:00        1. Za śp. męża Ludwika, kuzyna Edwarda, rodziców Annę i Pawła, brata Jana Mika i bratową Helenę – Stefania Piersiak

  1. 3. Wolne intencje

18:15        Droga Krzyżowa

19:00      1. Za śp. Apolonię Dragan – synowa z rodziną

  1. Za śp. Antoniego Wronę – żona 3. Wolna intencja

SOBOTA, 13 kwietnia

8:00        1.Za śp. męża Piotra Mazurkiewicza, rodziców z obu stron, bratowe i brata Michała – Helena z rodziną

  1. Za śp. Franciszka Konopkę – żona z rodziną 3.

18:00        Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca

19:00      1. Za śp. Barbarę Piasecką-Johnsson i Grzegorza Piaseckiego – Zofia Rogalska

  1. Za śp. Janinę Jachyrę w 1. rocznicę – córka z rodziną
  2. Za śp. Jana Musiał – rodzina Kawa

Niedziela Palmowa, 12 kwietnia

7:30          Godzinki o Męce Pana Jezusa

8:00        W intencji członków Towarzystwa Imienia Jezus

9:30        Za śp. Aleksandrę i Tomasza Długosz – rodzina

11:00      1. Za parafian

  1. W intencji polskich zołnierzy zamordowanych w Katyniu w 79. rocz. i ofiary katastrofy smoleńskiej w 9 rocz. – Kongres Polonii Kanadyjskiej, okręg Toronto

13:00      Za śp. syna Norberta Gromysz – mama

18:00       Gorzkie Żale

19:00      Za śp. Czesławę i Mieczysława Sowińskich – córka